11 Yıl önce Kurulduğumuzda İlk Dükkanımızın Fotoğrafı...

Akhisar Köfte Ahmet Usta

Akhisar Köfte, Akhisarlı Ahmet usta yılların vermiş olduğu deneyimleri ile Milaslıları Akhisar köftenin lezzeti ile buluşturup insan ruhunu zenginleştirerek hayatınıza lezzet katmak amacıyla 11 yıl önce Milas'ta hizmete girmiştir.

Ahkisar Köftesi ve bunun yanında bir çok ızgara çeşitleri ile hizmet veren işletmemizde, ciğer kavurma, saçta et kavurma, zeytinyağlı et, ciğer şiş, tavuk çöp şiş, tavuk ızgara, piyaz, açık büfe salatalar, pide çeşitleri, lahmacun ve bir çok ızgaracı çeşitleri Akhisar Köfte Ahmet Usta’da günlük taze etler ile üretilen köftesinin haricinde tüm et çeşitleri, çorba, salata gibi ürünleri ile tüm misafirlerimizin damak zevkine hitap etmekteyiz.

Milas'ta canınız köfte veya ızgara çekiyorsa, güzel bir mekân arıyorsanız Akhisar Köfte ailesi olarak güler yüzlü iş arkadaşlarımız ve eşsiz lezzetlerimizle hizmetinizdeyiz. Merkez dükkanımızda Mekân olarak 100 kişilik gruplara kadar kapasitemiz mevcuttur. Şube dükkanımızda 40 kişilik gruplara kadar kapasitemiz vardır.

Akhisar Köfte Ahmet Usta siz misafirlerine layık olabilmek için en iyi hizmeti, en iyi lezzeti ve en iyi tanıtımı yaparak güven dolu bir lezzet oluşturmaya çalışmaktadır. Bizim için esas olan sizlerin rahatı ve damak tadıdır. Çünkü biz sizi önemsiyoruz. Sağlıklı nesiller, sağlıklı besinlerle yetişir.